Matematyka 2011, Politechnika Śląska

Forum studentów matematyki


#1 2011-10-05 12:15:11

 Althorion

Ten włochaty

status kjhantszel@gmail.com
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-10-04

Mail roku

Po przebojach z GMailem (twierdzi, że jestem za młody, żeby zakładać konto i straszy jakąś ustawą o ochronie dzieci w sieci, niezależnie od tego, jaki wiek wpisuję - a próbowałem od jednego dnia do 180 lat) poddałem się i założyłem maila grupowego na http://mailgrupowy.pl. Grupa nazywa się mat2011ps, zaś hasło dostępu to Koszi.

Mam nadzieję, że strona się sprawdzi...


Kamil J. Hantszel
Matematyka jest jak seks - jasne, że może dawać praktyczne rezultaty, ale przecież nie dlatego się tym zajmujemy.

Offline

 

#2 2011-10-07 18:17:24

paula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-07

Re: Mail roku

Nie wiem czy mail dla całego roku, do którego każdy ma dostęp, jest dobrym pomysłem. Najlepiej gdyby miał do niego dostęp tylko starosta roku i jego ewentualny zastępca. Może w przyszłości pojawić się o tyle nie ciekawa sytuacja, że ktoś będąc zawiedzionym wynikiem jakiegoś kolokwium, zachowując poniekąd pewną anonimowość napisze z maila grupowego wiadomość do jakiegoś prowadzącego, a potem wszyscy będziemy się tłumaczyć.

Offline

 

#3 2011-10-07 22:28:44

 Althorion

Ten włochaty

status kjhantszel@gmail.com
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-10-04

Re: Mail roku

Na tej stronie nie da się wysłać maila anonimowo. Taką osobę się więc łatwo rozpozna, znajdzie, wypatroszy i utopi w kwasie azotowym.

EDYCJA:
Nie wpadłem na to, że można się zarejestrować drugi raz, podając fikcyjne dane. Niezbyt bystre z mojej strony...
W takiej sytuacji będziemy znali tylko adres IP. Na upartego można by było i tą drogą namierzać, ale sukcesu to żadną miarą nie gwarantuje.


Kamil J. Hantszel
Matematyka jest jak seks - jasne, że może dawać praktyczne rezultaty, ale przecież nie dlatego się tym zajmujemy.

Offline

 

#4 2011-10-10 18:06:01

 Alicja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10

Re: Mail roku

ja proponuję dostęp dla starosty roku i starostów poszczególnych grup.

Offline

 

#5 2011-10-11 23:04:10

Karolinna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-05

Re: Mail roku

założyłam email na google
jest to najlepsze rozwiązanie w wysyłaniu sobie wiadomości i plików
więc zapraszam

login : studiamat.2011
hasło: student2011

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie filmów 8mm warszawa low przewóz osób Piła