Matematyka 2011, Politechnika Śląska

Forum studentów matematyki


#1 2011-10-10 18:11:49

 Alicja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10

technologia informacyjna

Wybaczcie od razu, że dokładnego tematu nie podałam, ale nie jestem w stanie przypomnieć sobie nazwy tego całego systemu, o którym mówił gościu na tech.inf.
W każdym razie chodziło o to, że ma być lista tych, którzy chcą być tam zarejestrowani i mieć możliwość darmowego ściągania różnych programów (jeśli coś pomieszałam to mnie poprawcie).
Moje pytanie brzmi czy robimy listę całego roku czy każdy starosta ze swojej grupy ma się tym zająć i jeśli ta druga opcja, to czy już w tych trzech, czy jeszcze w tych podgrupach?
I dobrze by było, gdyby było to dość sprawnie załatwione, bo wiem, że niektórym osobom zależy na jak najszybszym załatwieniu tego, a wiadomo, że nie będziemy później chodzić sz kolejnymi listami (bo komuś się tam przypomniało..).

Offline

 

#2 2011-10-10 20:57:43

 Althorion

Ten włochaty

status kjhantszel@gmail.com
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-10-04

Re: technologia informacyjna

MSDN AA? Najszybciej będzie, jak każdy ze starostów grup się tym zajmie. Na ćwiczeniach ludzie są zawsze, na wykładach niekoniecznie.


Kamil J. Hantszel
Matematyka jest jak seks - jasne, że może dawać praktyczne rezultaty, ale przecież nie dlatego się tym zajmujemy.

Offline

 

#3 2011-10-11 11:23:37

Aga;]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-04

Re: technologia informacyjna

Myślę, że dobrze będzie gdy każdy starosta się tym zajmie ;] Przynajmniej  lista dotrze do każdego, bo  małe jest prawdopodobieństwo że kogoś ona ominie.... ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue zobacz więcej domki letniskowe sobieszewo