Matematyka 2011, Politechnika Śląska

Forum studentów matematyki


#1 2011-10-04 11:06:42

 Althorion

Ten włochaty

status kjhantszel@gmail.com
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-10-04

Forum roku

Jak widzicie, forum działa na bezpłatnym serwerze – co oznacza, że dzisiaj działa, a jutro może się mu znudzić. Możemy zostawić to tak, jak jest, albo przenieść się na płatny hosting, co by się wiązało z opłatą w okolicach 180 zł rocznie (rootnode.net). Połowę pokryłbym ja (jako że ostatnio NAPRAWDĘ potrzebuję konta shellowego), a pozostałe 90 zł trzeba by rozłożyć po równo na rok, co nam daje trochę ponad złotówkę od głowy.

Dodatkowo można by było tam postawić konto e-mail czy FTP.

Można oczywiście rozważać inny hosting, jeżeli macie jakieś swoje preferowane. Albo zostawić wszystko tak, jak jest i nie kombinować.


Kamil J. Hantszel
Matematyka jest jak seks - jasne, że może dawać praktyczne rezultaty, ale przecież nie dlatego się tym zajmujemy.

Offline

 

#2 2011-10-04 20:28:26

 tomek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-04

Re: Forum roku

http://livenet.pl/engine/?hosting-www,29

jest tansze i od razu mielibysmy ftp na duze pliki...

Chyba, ze ten shell jest Ci az tak bardzo potrzebny, ale to mam wrazenie, ze taniej by Cie wyszedl komputer za 50 z allegro dzialajacy 24h ;-)

Offline

 

#3 2011-10-04 20:36:42

 Althorion

Ten włochaty

status kjhantszel@gmail.com
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-10-04

Re: Forum roku

Nie mam dostępu do Internetu średnio przez trzy dni w tygodniu. Komputer, który mógłbym przeznaczyć na serwer już mam od jakiegoś czasu, brakuje tylko możliwości podpięcia się do Internetu na stancji. A trzymanie serwera na dostępie "komórkowym" raczej nie zadziała.

Przy czym cena hostingu wydaje się być bardzo przyjemna. 5 GB pojemności dyskowej powinno wystarczyć bez problemu (o ten gigabajt się boję, skany notatek trochę ważą), a po rozdziale kosztów są to grosze.


Kamil J. Hantszel
Matematyka jest jak seks - jasne, że może dawać praktyczne rezultaty, ale przecież nie dlatego się tym zajmujemy.

Offline

 

#4 2011-10-07 18:23:13

paula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-07

Re: Forum roku

Ja jestem jak najbardziej za. Lepiej żeby zrobić to jak najszybciej tak żeby to miało ręce i nogi, nim pojawiają się materiały na poszczególne przedmioty. Później przeprowadzka będzie bardziej skomplikowana.

Jeżeli chodzi o płatność, to najlepiej będzie jeżeli zajmą się tym starości poszczególnych grup.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie filmów 8mm warszawa low przewóz osób Piła